ورزش و پستان

بر کسی پوشیده نیست که ورزش تاثیر بسیار مثبت بر سلامتی انسان دارد. علاوه بر کاهش وزن ، بالا رفتن تراکم استخوان، کنترل قند خون ،کاهش فشار خون ، کنترلبب بیماری قلبی، 

کد : 20
تاریخ انتشار : پنجشنبه 6 خرداد 1395
print
نظرات : 0
ورزش و پستان

بر کسی پوشیده نیست که ورزش تاثیر بسیار مثبت بر سلامتی انسان دارد. علاوه بر کاهش وزن ، بالا رفتن تراکم استخوان، کنترل قند خون ،کاهش فشار خون ، کنترل بیماری قلبی، درمان افسردگی، و صدها تاثیر معجزه اسا ، اخیرا ثابت شده که نه تنها میزان ابتلا به سرطان پستان را کاهش میدهد بلکه پس از ابتلا هم میزان عود بیماری با ورزش پایین می اید. حال ایا با ورزش می توان پستان را بزرگ تر یا کوچک تر کرد؟ پستان فاقد عضله است و عضله پکتورالیس ماژوردر زیر پستان واقع شده. لذا ورزش باعث تقویت و بزرگی نسبی این عضله در زنها و به نسبت بیشتر در مردها می شود. ترکیب خود پستان و اندازه آن با ورزش تغییر نمی کند. ورزش کاران حرفه ای  اکثرا سینه های کوچک دارند. به این عکس توجه کنید.

با وجود عضله پکتورال به این عظمت، پستان ها افتاده اند. اندازه پستان را ژنتیک و هورمن های بدن و حاملگی و شیردهی  دیکته می کنند، ما با کنترل ورزن گاها می توانیم از بزرگ شدن زیاد ان جلوگیری کنیم، ولی قادر به بزرگ کردن پستان کوچک با تغییر وزن و ورزش و کرم و سوتین جادویی و غیره نخواهیم شد. گاها حتی خانم های بسیار لاغر هم از سینه های غیر عادی و بزرگ رنج میبرند. سوتین های نایلون دار برا عرق کردن و کوچک کردن سینه و ورزش و باز کرم کوچک کننده جز اتلاف پول و شکنجه معنی ندارد. حالا سینه شما زیبا بوده پس از دو ماه شیر دهی افتاده و چروکیده شده ایا ورزش اصلاح میکند؟ با تقویت عضله پکتورال و اصلاح ضعف ماهیچه های پشت می توان صاف ایستاد، قوز نکرد، کف سینه را بالاتر برد، که تاثیر ان چشم گیر است ولی سینه چروکیده یا افتاده روی عضله اصلاح نخواهد شد. ولی مواردی بوده که علی رغم نتایج جراحی عالی و سینه زیبا به علت انحنای ستون فقرات و ضعف عضلات نتایج نهایی تحت تاثیر بالاتنه دفورمه به حد کافی زیبا به چشم نمی اید. در این موارد مسلم است که ورزش تاثیر بسزایی خواهد گذاشت .

 

برجسب ها :

سوالات و نظرات

 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید ورزش و پستان
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به دکتر پریسا عظیمی نژادان می باشد

طراحی و پیاده سازی شده توسط : گروه هیراد