مدت زمان مطالعه مقاله 1 دقیقه

تزریق چربی

تزریق چربی

در این روش چربی خود بدن از نواحی حاوی چربی اضافه خارج و به نواحی مورد نظر تزریق می شود. از میزان تزریق شده تقریبا نصف مقدار جذب می شود و از بین می رود و نصف آن تا آخر عمر باقی می ماند. این روش بدون عارضه است و در صورت انجام صحیح آن بسیار رضایت بخش است. لازمه آن وجود چربی کافی می باشد. در صورت نیاز به بزرگی حجم زیاد ، دو یا سه بار تزریق نیاز داریم.

خارج کردن چربی و تزریق آن با بی حسی موضعی قابل انجام است. در موارد بسیار محدود در مطب نیز میتوان انجام داد. این عمل جهت افزایش حجم باسن، زنانگی، ساق انجام می شود. و در هر جایی از بدن در صورت وجود فرو رفتگی بدشکل به هر علت، با این روش می توان آن را اصلاح کرد. در مورد بی ضرر بودن این روش در بزرگ کردن سینه، بحث و سخن زیاد است و توصیه ما این است که تا معلوم شدن نتیجه تحقیقات، فقط جهت اصلاح بد شکلی یا در موارد بازسازی استفاده شود.

دکتر پریسا عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان فوق تخصص جراحی پستان فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از فرانسه و عضو جامعه جراحان پستان امریکا و نیز عضو انجمن سنولوژی فرانسه، جراح با سابقه در عمل های زیبایی، بازسازی و همچنین سرطان سینه می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شش =