دکتر پریسا عظیمی نژادان 4 رویدادها 4 کنفرانس اوایل نوامبر فرانسه «big bang»
مدت زمان مطالعه مقاله 1 دقیقه

کنفرانس اوایل نوامبر فرانسه «big bang»

کنفرانس اوایل نوامبر فرانسه «big bang »

به معنای تغییرات عظیمی که در روند درمان بیماران مبتلا به سرطان پستان و پیشگیری در افراد پرخطر در راه است.

عنوان کنفرانس اوایل نوامبر فرانسه «big bang »

در قدیم گاهی پزشک برای تشخیص بیماری، ناچار فرد را زیر تیغ جراحی می‌برد اما امروزه با وجود دستگاه‌ها و آزمایشات گوناگون هیچ بیماری بدون تشخیص روی تخت جراحی نمی‌رود و ریسک عمل و بیهوشی را متحمل نمی‌شود.
کنفرانس بیگ بنگ به معرفی آزمایشهای پیشرفته ژنتیکی پرداخت. اینگونه که افراد با ریسک بالا چگونه باید شناسایی شوند و در صورت شناسایی چگونه چکاپ ژنتیکی باید انجام دهند و با چه روش‌هایی باید مراحل پیشگیری را پشت سر بگذارند.
مورد مطرح شده دیگر بحث personalize medicine پیرامون بررسی ژنتیکی تومور سرطانی پستان فرد و روش‌های مختلف شیمی‌درمانی و دارو درمانی بر حسب نوع تومور بود.
در کنگره فاکتورهایی را که لازم است چک شود توضیح داده و روند بهبود هر یک بیان شد. تشخیص و تفکیک فاکتورها از این لحاظ حائز اهمیت است که در پژوه‌ها برخی از آنها به روش‌های درمان واکنش موثر‌تری نشان داده‌اند.

#دکتر عظیمی نژادان
#پریسا عظیمی نژادان
#فوق_تخصص_جراحی_پستان
#سرطان_پستان

دکتر پریسا عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان فوق تخصص جراحی پستان فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از فرانسه و عضو جامعه جراحان پستان امریکا و نیز عضو انجمن سنولوژی فرانسه، جراح با سابقه در عمل های زیبایی، بازسازی و همچنین سرطان سینه می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =