دکتر پریسا عظیمی نژادان 4 رویدادها 4 گرامیداشت آیین باستانی یلدا
مدت زمان مطالعه مقاله 1 دقیقه

گرامیداشت آیین باستانی یلدا

گرامیداشت آیین باستانی یلدا

گرامیداشت آیین باستانی یلدابه مناسبت گرامیداشت آیین سنتی و باستانی یلدا و در راستای تحقق شهرتهران «امید، مشارکت و شکوفایی» دومین جشنواره بزرگ «خیابان در دست بچه هاست» با مشارکت و حضور پلیس راهور و انتظامی، اورژانس، آتش‌نشانی و سرای محلات امروز از ساعت ۱۰ الی ۱۲:۳۰ در خیابان جمهوری غربی حدفاصل میدان جمهوری تا خیابان رودکی برگزار خواهد شد.

ارسال کتاب برای کودکان زلزله زده
با همت دکتر پریسا عظیمی نژادان (عضو جامعه پزشکی امریکا) و دکتر علی فردوسی (استاد دانشگاه نتردام-سانفرانسیسکو) و همکاری نشر پایان و شهرکتاب ابن سینا در تهران، صدها جلد کتاب (هدیه شب یلدا) برای کودکان و نوجوانان زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.

شروع یک نمایش در تئاتر مولوی
نمایش «آن» به کارگردانی همایون حجازی روز جمعه یکم دی ماه ساعت ۱۹:۳۰ در سالن کوچک مجموعه تئاتر مولوی به صحنه می‌رود.

نمایشگاه انفرادی مجسمه در گالری ثالث
نمایشگاه انفرادی مجسمه‌های رامین اعتمادی‌بزرگ، روز جمعه اول دی‌ ساعت 16 تا 21 در گالری ثالث واقع در کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره ١۴٨ افتتاح می‌شود.

نمایشگاه «دست‌های من جهان تو را تغییر می‌دهد»قسمت سوم سه‌گانه ای است که پیش از این اعتمادی بزرگ ۲ قسمت از آن را با عنوان‌های «ما عشق را رعایت کرده‌ایم» و «ویس و رامین» به نمایش گذاشته بود.

دکتر پریسا عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان فوق تخصص جراحی پستان فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از فرانسه و عضو جامعه جراحان پستان امریکا و نیز عضو انجمن سنولوژی فرانسه، جراح با سابقه در عمل های زیبایی، بازسازی و همچنین سرطان سینه می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =