دکتر پریسا عظیمی نژادان / مقالات / رهایی از چربی آویزان شکم
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

رهایی از چربی آویزان شکم

رهایی از چربی آویزان شکم

تنها راه رهایی از چربی آویزان پایین شکم است که بعد زایمان ایجاد می شود.

پوست زیر شکم خود را با دو انگشت مطابق شکل بگیرید:

خلاص شدن از این چربی راهی جز این عمل ندارد.ورزش بسیار خوب است و عضلات شکم شما را سفت میکند و شکم را خوش فرم میکند ولی این چربی و پوست اضافی را هرگز از بین نمیبرد. شکم خود را تو بکشید و روی چهار دست وپا قرار بگیرید، آیا پوست آویزان بد فرمی میبینید ؟ باز شکم خود را تاحد امکان تو دهید و نیمرخ خود را در آینه ببینید آیا پوست آویزان در پایین شکم خود میبینید؟ اگر جواب آری است یعنی شما نیاز به ابدومینوپلاستی دارید. وقتی شکم را تو میدهید یعنی عضلات شکم را سفت کرده اید، نتیجه ایست که با ورزش میتوانید کسب کنید، ولی ورزش اثری روی پوست و چربی آویزان ندارد. این پوست و چربی اضافی اکثرا مال ما خانمهاست و بدلیل چاق و لاغر شدن یا حاملگی است. تنها راه رهایی از آن این عمل (ابدومینوپلاستی) است و نتایج بعدی بسیار زیبا و مطلوب است.

رهایی از چربی آویزان شکم

رهایی از چربی آویزان شکم

حالت های آویزان شدن پایین شکم

دو حالت دارید یا مثل دختر خانمهای تپل پوست خوب دارید که نیفتاده و اضافه ندارد و فقط شکم تپل و چاق دارید که راه حل شما لیپوساکشن، لیپولیز، لیپوماتیک یا ماساژ لاغری است. لطفا” در صورت انتخاب ساکشن حتما” در مرکز جراحی انجام دهید نه مطب.

یا نه جدار شکم شما شل است ویا چربی داخل شکم شما زیاد است همانند چاقی شکم مردها که از ناحیه معده گرد و برآمده است. به شکل زیر توجه کنید:

چاقی-شکمی

این شکم نتیجه خوبی با عمل ابدومینپلاستی نمی گیرد زیرا چاقی ان مربوط به پوست افتاده پایین نیست شکم گرد عین یک سیب گنده چاق است این افراد باید لاغر شوند ورزش کنند و باقی چربی زیر پوست را با ساکشن از هر نوعش از بین ببرند. ساکشن از هر نوع شامل لیپولیز و لیپوماتیک پوست را خیلی کم جمع میکند و اگر پوست اضافه داشته بلشید به شکل خیلی بدی چروک میشود به شکل زیرتوجه کنید:

جراحی شکم

این نتیجه لیپوماتیک شکمی با پوست زیادی است و انتخاب بد تکنیک عمل است.

نتیجه جراحی شکم

این شکم عمل شده چربی پایین شکم رفته ولی چون جدار شکم شل است و چربی داخل شکم زیاد است که امکان اصلاح کامل آن با ابدومینوپلاستی نیست به این شکل در آمده است.

دکتر پریسا عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از آمریکا و فرانسه

من در تبریز در خانواده ای متوسط به دنیا آمدم . پدرو مادرم هر دو مهندس فوق لیسانس کشاورزی و کارمند بودند. من یک خواهر کوچکتر از خودم دارم. دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدرسه بوعلی سینا تبریز که توسط خواهران روحانی فرانسوی اداره میشد به اتمام رساندم و فارسی و فرانسه را همزمان یاد گرفتم.

برچسب ها:


دکتر پریسا عظیمی نژادان
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از آمریکا و فرانسه

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط
بیماری پاژه پستان؛ علائم، تشخیص و درمان

بیماری پاژه پستان؛ علائم، تشخیص و درمان

بیماری پاژه پستان یک بیماری نادر و شایع است که معمولا در خانم‌ها به وجود می‌آید. در این بیماری نوک سینه (نیپل) خانم‌ها دچار تغییرات ظاهری و شکلی می‌شود. این بیماری می‌تواند از نوک سینه‌ها شروع شود و...

ماموگرافی؛ نحوه انجام، مزایا و معایب آن

ماموگرافی؛ نحوه انجام، مزایا و معایب آن

ماموگرافی یک روش تصویربرداری می‌باشد که پزشک بوسیله آن بافت سینه را از نظر داشتن تومور و یا کیست مورد بررسی قرار می‌دهد. به طور کلی تشخیص زودهنگام بیماری سرطان می‌تواند تاثیر فراوانی در درمان آن...

درد پستان و تمامی آنچه از آن نمیدانید!

درد پستان و تمامی آنچه از آن نمیدانید!

درد پستان با عنوان درد تیز، همراه با تیر کشیدن و سوزش و یا گرفتگی بافت سینه توصیف می‌شود. این درد می‌تواند ادامه دارد باشد و یا گاها، چه در مردان و چه در خانم‌ها و افراد تغییر جنسیت اتفاق بیفتد. درد...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *