دکتر پریسا عظیمی نژادان / مقالات / رهایی از چربی آویزان شکم
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

رهایی از چربی آویزان شکم

رهایی از چربی آویزان شکم

تنها راه رهایی از چربی آویزان پایین شکم است که بعد زایمان ایجاد می شود.

پوست زیر شکم خود را با دو انگشت مطابق شکل بگیرید:

خلاص شدن از این چربی راهی جز این عمل ندارد.ورزش بسیار خوب است و عضلات شکم شما را سفت میکند و شکم را خوش فرم میکند ولی این چربی و پوست اضافی را هرگز از بین نمیبرد. شکم خود را تو بکشید و روی چهار دست وپا قرار بگیرید، آیا پوست آویزان بد فرمی میبینید ؟ باز شکم خود را تاحد امکان تو دهید و نیمرخ خود را در آینه ببینید آیا پوست آویزان در پایین شکم خود میبینید؟ اگر جواب آری است یعنی شما نیاز به ابدومینوپلاستی دارید. وقتی شکم را تو میدهید یعنی عضلات شکم را سفت کرده اید، نتیجه ایست که با ورزش میتوانید کسب کنید، ولی ورزش اثری روی پوست و چربی آویزان ندارد. این پوست و چربی اضافی اکثرا مال ما خانمهاست و بدلیل چاق و لاغر شدن یا حاملگی است. تنها راه رهایی از آن این عمل (ابدومینوپلاستی) است و نتایج بعدی بسیار زیبا و مطلوب است.

رهایی از چربی آویزان شکم

رهایی از چربی آویزان شکم

حالت های آویزان شدن پایین شکم

دو حالت دارید یا مثل دختر خانمهای تپل پوست خوب دارید که نیفتاده و اضافه ندارد و فقط شکم تپل و چاق دارید که راه حل شما لیپوساکشن، لیپولیز، لیپوماتیک یا ماساژ لاغری است. لطفا” در صورت انتخاب ساکشن حتما” در مرکز جراحی انجام دهید نه مطب.

یا نه جدار شکم شما شل است ویا چربی داخل شکم شما زیاد است همانند چاقی شکم مردها که از ناحیه معده گرد و برآمده است. به شکل زیر توجه کنید:

چاقی-شکمی

این شکم نتیجه خوبی با عمل ابدومینپلاستی نمی گیرد زیرا چاقی ان مربوط به پوست افتاده پایین نیست شکم گرد عین یک سیب گنده چاق است این افراد باید لاغر شوند ورزش کنند و باقی چربی زیر پوست را با ساکشن از هر نوعش از بین ببرند. ساکشن از هر نوع شامل لیپولیز و لیپوماتیک پوست را خیلی کم جمع میکند و اگر پوست اضافه داشته بلشید به شکل خیلی بدی چروک میشود به شکل زیرتوجه کنید:

جراحی شکم

این نتیجه لیپوماتیک شکمی با پوست زیادی است و انتخاب بد تکنیک عمل است.

نتیجه جراحی شکم

این شکم عمل شده چربی پایین شکم رفته ولی چون جدار شکم شل است و چربی داخل شکم زیاد است که امکان اصلاح کامل آن با ابدومینوپلاستی نیست به این شکل در آمده است.

دکتر پریسا عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از آمریکا و فرانسه

من در تبریز در خانواده ای متوسط به دنیا آمدم . پدرو مادرم هر دو مهندس فوق لیسانس کشاورزی و کارمند بودند. من یک خواهر کوچکتر از خودم دارم. دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدرسه بوعلی سینا تبریز که توسط خواهران روحانی فرانسوی اداره میشد به اتمام رساندم و فارسی و فرانسه را همزمان یاد گرفتم.

برچسب ها:


دکتر پریسا عظیمی نژادان
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از آمریکا و فرانسه

مقالات مرتبط
تغییرات سینه در دوران بارداری

تغییرات سینه در دوران بارداری

بدن بانوان در طول بارداری دچار تغییرات بسیار زیادی می شود، که یکی از آن ها تغییراتی است که در سینه ها قابل مشاهده می باشند. بانوانی که برای اولین بار بارداری را تجربه می نمایند، ممکن است نسبت به...

جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

بزرگی سینه در برخی افراد سبب شده تا مشکلاتی همچون گردن درد و مشکلات پوستی ایجاد شود و همچنین می‌تواند زمینه ساز ابتلا به سرطان باشد. جراحی کوچک کردن سینه با نتایج عمل جراحی کوچک کردن سینه یا...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *